top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Tri divadelné príbehy v jeden deň

Neveríte? Bolo to vo štvrtok 03. februára 2022 na našej škole v Skároši. Pred odchodom na polročné prázdniny pripravili žiaci z každej triedy dramatizáciu jednej ľudovej alebo modernej rozprávky v ich vlastnom obsadení.

Réžiu mali na starosti pani triedne učiteľky i asistentky, ale naši žiaci boli skvelí. Nebolo ich treba dlho pripravovať! Mali ste vidieť a počuť tie výkony! Zahanbiť sa nedal nikto!

 

Najmladší prváci pripravili príbeh o kozliatkach a kozičke. Druháci s maňuškami nás poučili, že pýcha hrdého kohútika bolo potrestaná jeho priateľmi a tak sa polepšil. Aj najstarší tretiaci s marionetkami nezabudli ešte na rozprávky. Zahrali príbeh o červenej čiapočke, aj s modernými prvkami.

Boli sme očarení, čo dnes naši žiaci dokázali. Milo nás – svojich učiteľov – prekvapili. Krásne maňušky a divadielko s marionetkami sme získali vďaka finančnej podpore Nadácie SPP v rámci projektu Psie ušká.

Milí rodičia, boli Ste asi kedysi, pri postieľkach svojich detí, dobrými rozprávačmi. Dnes si Vaše deti otvorili poetické duše. Rozprávky urobia divy!

Fotogaléria k článku

Nadácia SPP

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!