top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Čitateľský kútik

Uhádnete?

Nemá hlavu, nemá rozum, nikdy sa to neučilo, ba ešte ani do školy nechodilo a učí to celý svet. Čo je to?

Múdri ľudia, ktorí veľa čítajú, určite uhádli. Je to KNIHA.

S nadšením sa dnes rozbehli i naše deti ku krásnemu čitateľskému kútiku, ktorý vyzerá vo veľkej triede ako romantické zátišie. Učitelia ho zriadili vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Čitateľský kútik je súčasťou projektu s názvom Psie ušká.

Výborný zámer sa podaril a v súčasnej internetovej dobe by sme chceli našim žiakom „podsúvať“ vo chvíľkach oddychu stretnutia s novými knihami v našej školskej knižnici. Veľká vďaka patrí iniciatíve našich mladých pani učiteliek: Mgr. Lenke Jesenskej, Mgr. Janke JámborovejMgr. Veronike Chovancovej.

Dobrá vec sa podarila!

Fotogaléria k článku

Nadácia SPP

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!