top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Informácie o Základnej škole Skároš

Jazierko, ktoré učí

Jazierko, ktoré učí, Základná škola SkárošNaši starí rodičia si pamätajú časy, keď studničky v chotári boli na jar vyčistené, aby ich vodička bola chutná, čistá a svieža.

Nové školské ihrisko

Nové školské ihrisko Základnej školy SkárošPre niekoho po dlhých, pre iných po krátkych prázdninách sme sa v prijemnej atmosfére stretli 3. septembra na našom školskom dvore.

Začiatok školského roka 2018/2019

Začiatok školského roka 2018/2019Pre niekoho po dlhých, pre iných po krátkych prázdninách sme sa v prijemnej atmosfére stretli 3. septembra na našom školskom dvore.

Ukončenie školského roka 2015/2016

Ukončenie školského roka na ZŠ Skároš 2015/201630. jún 2016 – ten čarovný deň sme zažili všetci spolu hneď po tom, ako nám pani triedne učiteľky odovzdali vysvedčenia. Lúčili sme sa totiž s našimi štvrtákmi.

Ukončenie školského roka 2014/2015

Koniec školského roka 2014/2015 na Základnej škole SkárošVšetci sme sa tešili na utorok 30. júna. Dostali sme vysvedčenia a cítili sme slastný pocit prázdnin. Ale keď sme sa lúčili so štvrtákmi, aj sme trochu zosmutneli…

Ukončenie školského roka 2013/2014

Koniec školského roka 2013/2014Posledný školský deň sa tento rok začal netradične, v rímskokatolíckom kostole na sv. omši. Po sv. omši sa všetky deti zišli v prvom ročníku, kde boli pani riaditeľkou ocenené…

Súčasnosť a budúcnosť našej školy

Dnes chceme predstaviť tú istú školu, ktorá mala začiatkom minulého storočia púhych 1700 Kč na režijné výdavky. Vyše storočná budova sa zmenila na nepoznanie. S finančnou pomocou Úradu vlády SR sme budovu zrekonštruovali.

Environmentálna výchova na ZŠ Skároš

Environmentálna výchova na ZŠ SkárošV súčasnosti medzi hlavné priority aj na našej škole patrí ochrana ohrozených druhov a biotopov, efektívnejšie využívanie prírodných zdrojov. Environmentálnej výchove pripisuje škola…

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!